Packaging by Sorena

سورنا انتخاب برتر

داستان جذاب بسته‌بندی

وقتی بحث نوآوری، استاندارد و کیفیت در بسته‌بندی باشد، سورنا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. باور ما این است که بسته‌بندی فراتر از ظرفی برای محافظت و عرضه‌ی محصول و عنصری مهم در برندینگ است. اگر شما هم چنین نگاهی دارید و به دنبال راه‌های متفاوت شدن و درخشیدن هستید، با سورنا همراه شوید.
تجربه‌ی زیبایی و کارایی

دسته‌بندی

سورنا مجموعه‌ی متنوعی از ظروف و متعلقات مورد استفاده در صنایع مختلف گرد آورده است. محصولات بر اساس استانداردهای جهانی و نیازهای صنعت کشور تهیه شده‌اند و با توجه به فناوری‌های نوین به‌روز رسانی می‌شوند.

آرایشی (۶۴۹)

بهداشتی (۴۰۸)

تیوب (۲۲۳)

عطر و ادکلن (۱۱۵)

دارویی و مکمل (۵۳)

برای زمین، برای آیندگان

بسته‌بندی سازگار با محیط‌زیست

صدای طبیعت را بشنویم و به آن اهمیت بدهیم. توجه به محیط‌زیست روز به‌روز ضروری‌تر می‌شود و وظیفه‌ای مهم برای ساکنان زمین شده است. هر کدام به‌اندازه‌ی توان و سهم خود باید کاری کنیم. سورنا با عرضه‌ی محصولات پایدار این امکان را می‌دهد تا تولیدکنندگان هم برای مراقبت از زمین گام بردارند.

مجموعه‌ای جذاب از صنعت بسته بندی

ویترین محصولات

محصولات جدید ما به شما این امکان را می‌دهند تا به شیوه‌ای کاملاً سفارشی، بسته بندی محصول خود را خلق کنید. از طرح گرافیکی گرفته تا انتخاب مواد، شما می‌توانید هر جزئی را با دقت به سلیقه و سلایق خود تغییر دهید. شما میتوانید محصولات ما را در صنعت‌های مختلف مشاهده کنید.

سورنا، زیبایی، کارایی، ماندگاری

چرایی بسته‌بندی با سورنا

بسته‌بندی یکی از مهم‌ترین مراحل تولید، نگهداری و دوام محصولات مراقبتی و زیبایی است و نقش کلیدی و مؤثری در رضایت مصرف‌کننده دارد. از نکات اولیه و مشخص مثل ظاهر و جذاب بسته‌بندی تا مسائل خیلی مهمی مانند جنس، کیفیت و کارایی ظرف و متعلقات، جزو معیارهای یک بسته‌بندی خوب هستند.

ما هم مثل شما فکر می‌کنیم بسته‌بندی یک عنصر کلیدی در بازارایابی و برندینگ است و در تامین ظروف به این نکات توجه داریم:

برندینگ بسته بندی

برندینگ

سفارشی سازی با هویت برند

زیبایی بسته بندی

طراحی

ظاهر شیک برای هویت شما

کارایی

کارایی

بسته بندی امن و راحت

متریال

متریال

تنوع بالا و استحکام متریال

وبلاگ

درباره‌ی بسته‌بندی بخوانید

از طراحی و جاذبه‌های بسته‌بندی تا آخرین خبرها و پژوهش‌ها، از ترندهای روز تا اقتصاد و بازار آینده‌ی صنعت، از رویدادها و نمایشگاه‌ها تا قوانین و استانداردهای جدید. این‌جا وبلاگی تخصصی برای همه‌ی کسانی است که می‌خواهند درمورد بسته‌بندی بخوانند و بدانند. متن‌های وبلاگ از منابع معتبر خارجی تهیه و در گروه محتوای سورنا ترجمه می‌شود.