تماس با ما

ارتباط مستقیم برای دریافت پیشنهادات و هر گونه سوال

سوالات متداول مشتریان سورنا

شاید یکی از این سوالات زیر بتواند جوابگوی مشکل شما باشد

زمینه‌ی فعالیت سورنا چیست؟

سورنا انتخاب برتر، تامین‌کننده‌ی بسته‌بندی اولیه و انواع ظروف و متعلقات برای محصولات آرایشی، بهداشتی، دارویی و مکمل، عطر و ادکلین و مواد خوراکی است.

آیا سورنا تولیدکننده‌ی ظروف است؟

خیر. ما تامین‌کننده‌ هستیم و شرکای تجاری خود را از بین تولیدکنندگان معتبر خارجی در آسیا و اروپا انتخاب کرده‌ایم. استانداردهای بین‌المللی، کیفیت و فناوری‌های روز معیارهای سورنا برای تامین ظروف هستند.

آیا امکان سفارش و خرید همه‌ی نمونه‌های روی سایت وجود دارد؟

بله. می‌توانید استعلام قیمت و موجودی هر یک از این محصولات را از کارشناسان ما بگیرید. نمونه‌ی محصولات روی سایت و بسیاری محصولات دیگر در شو-روم سورنا وجود دارند. می‌توانید با هماهنگی قبلی به‌صورت حضوری از تمامی نمونه‌های شو-روم بازدید کنید و از کارشناسان سورنا مشاوره بخواهید.

آیا می‌توان رنگ، ابعاد، جنس، درپوش و متعلقات ظروف را تغییر داد؟

امکان تغییر در رنگ، افکت، جنس بدنه، روکش، نوع درپوش و متعلقات برای اغلب ظروف و متعلقات وجود دارد. با این حال تغییر ابعاد ظرف به شما پیشنهاد نمی‌شود چون هزینه‌ی تمام‌شده‌ی طراحی مجدد و قالب‌سازی در نهایت به صرفه نخواهد بود. بهتر است از دیگر محصولات ما، نمونه‌ی مورد نظر خود را پیدا کنید. کارشناسان سورنا برای انتخاب مناسب همراهی‌تان می‌کنند.

چه تغییراتی روی ظروف قابل انتخاب و اجراست؟

انتخاب رنگ، افکت نوری، کاهش حجم ظرف از طریق افزودن گرماژ پریفرم، تغییر درپوش، پمپ و اپلیکاتورهای محصول امکان‌پذیر است.

حداقل میزان سفارش محصول چه تعداد است؟

به‌طور عمومی حداقل سفارش‌ قابل پذیرش برای ما ۱۰,۰۰۰ عدد است. در موارد خاص و با توجه به نوع محصول این تعداد می‌تواند از ۵۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ عدد متفاوت باشد. همچنین در تلاش هستیم تا زیرساخت‌های لازم برای خرده‌فروشی را فراهم کنیم و در آینده‌ای نزدیک خرده‌فروشی نیز داشته باشیم.

مدت زمان تحویل محصول خریداری شده چقدر است؟

اگر سفارش شما بدون چاپ باشد از زمان عقد قرارداد تا ۱۲۰ روز کاری طول می‌کشد و اگر محموله با چاپ سفارش داده شود مدت زمان تحویل به ۱۵۰ روز کاری خواهد رسید.

شرایط پرداخت به چه صورت است؟

شرایط پرداخت برای محصولات مختلف و نوع سفارش، متفاوت است. پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با توجه به نوع محصول و شرایط شما را راهنمایی کنند.

ارسال پیام

از سورنا بپرسید

پاسخگویی به شما، جزو اولویت‌های ماست. اگر پرسشی درمورد بسته‌بندی یا همکاری با سورنا دارید، این فرم ‌را پر کنید ولی اگر می‌خواهید سریع‌تر به نتیجه برسید به کارشناسان ما تلفن بزنید.