درباره سورنا انتخاب برتر

«سورنا، انتخاب برتر» پس از دو دهه فعالیت در حوزه‌ی بسته‌بندیِ اولیه‌‌، تجربه‌ها و دانسته‌های ارزشمندی به دست آورده و ظرفیت‌ها و توانایی‌های خود را افزوده است. سورنا با نگاه استراتژیک به صنعت بسته‌بندی ایران و با هدف افزایش توان زنجیره‌ی تامین فعالیت خود را آغاز کرد و صنایع بهداشتی، آرایشی، عطر و اودکلن، دارویی و غذایی، حوزه‌های اصلی فعالیت این شرکت هستند.

مدیران و کارشناسان سورنا بر این باورند که بسته‌بندی یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین بخش‌های فرآیند تولید است و با آگاهی به اهمیت بسته‌بندی در تمامی مراحل تولید و عرضه‌ در این حوزه فعالیت می‌کنند. استانداردهای بین‌المللی، به‌روز بودن، تنوع کالا، توجه به فناوری‌های جدید، تجهیزات و متعلقات کاربردی و… بعضی از معیارهای انتخاب و واردات ظروف بسته‌بندی هستند. توجه به این موارد باعث شده است سورنا در فعالیت‌های برون‌مرزی و تجارت با شرکت‌های خارجی نیز به موفقیت برسد.

با چنین رویکردی سورنا به یکی از تامین‌کنندگان اصلی ظروف برای برندهای داخلی و تولیدکنندگان خارجی تبدیل شده است و برندها و تولیدکنندگان بزرگ و کوچکِ کشور به جمع شرکای تجاری آن پیوسته‌‌اند. پس از سال‌ها فعالیت حرفه‌ای در صنعت بسته‌بندی سورنا فقط یک تامین‌کننده‌ نیست، یک شریک تجاری حرفه‌ای است که حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

۲۷۴

پروژه اجرایی

۳۵۷۱۲

تنوع محصول

۵۶۱۸

مشتری

مأموریت ما

سورنا با تکیه بر تجربه‌ی چندین ساله در بسته‌بندی اولیه‌ی محصولات آرایشی بهداشتی، غذایی، دارویی و عطر و ادکلن تلاش می‌کند جایگاه خود را به‌عنوان سازمانی پیشرو در این صنعت تثبیت کند و همزمان نقش مؤثری در پیشرفت و به‌روز بودن صنعت بسته‌بندی کشور ایفا نماید.کارکنان و همکاران به‌عنوان اصلی‌ترین بازوی عملیاتی سورنا، با بهره‌گیری از اطلاعات به‌روز و سیستم‌های مدیریتی در مسیر توسعه و ارتقای سازمانی گام برمی‌دارند. حفظ منافع ذینفعان در راستای ارتقای زنجیره‌ی تأمین و ارائه مشاوره به فعالان صنعت هم جزو اهداف و مسئولیت‌های سورنا به شمار می‌آیند.

همکاری با شرکت‌های حرفه‌ای

تنوع در چاپ و رنگ

بهره گیری از فناوری‌های نوین

خدمات ما

سورنا ظروف بسته‌بندی و متعلقات را در دو دسته‌ی کلی عرضه می‌کند. تولیدکنندگان می‌توانند بسته‌بندی سفارشی و شخصی‌سازی خود (با طراحی، شکل و ابعاد اختصاصی) را سفارش دهند. کارشناسان ما در تمامی مراحل انتخاب جنس بدنه و بخش‌های دیگر ظرف، شکل، اندازه، ابعاد و سایر ویژگی‌ها همراه خواهند بود و اطلاعات و مشورت‌های لازم را با تولیدکننده در میان می‌گذارند.امکان سفارش و خرید انواع محصولات و ظروفِ موجود و از پیش‌آماده نیز وجود دارد و در این گروه هم انتخاب‌‌های متفاوت و متنوعی به تولیدکنندگان ارائه می‌شود. هر دو نوع ظروف (شخصی‌سازی و موجود) قابلیت انواع چاپ مانند سیلک، افست، هات‌استمپ، دیجیتال برجسته و فرورفته دارند. صاحبان برند می‌توانند با انتخاب رنگ، ابعاد، چاپ، برچسب و روکش متفاوت و متناسب، بسته‌بندی متمایز و شاخص خود را داشته باشند.